امـــور تغذیه – Food

تغذیه

انسان برای رشد و تداوم زندگی نیاز به دریافت غذا دارد تا بتواند با هضم و جذب آن انرژی لازم برای انجام اعمال حیاتی را به دست آورد، به این روند تغذیه می­گویند. همانطور كه تغذیه و رژیم غذایی مناسب یکی از ضروری ترین عوامل سلامت است، تغذیة ناسالم هم مهم­ترین عامل بروز بیماری است.

از سویی؛ توسعه و رشد کشورها بیش از هر چیز به نیروی انسانی ماهر و توانمند وابسته است. نسلی که بتواند‌ دانش فنی منطبق با زمان و مکان را ابداع کند، نسلی که توانمندی کار فکری و بدنی را داشته باشد، نیروی کار سالم و ماهر از مزرعه و معدن و کارخانه تا حضور در صحنه­های علمی و دانشگاه­ها ضامن بقاء و توسعه هر کشور است.

از این رو سرمایه­گذاری برای تغذیه صحیح دانشجویان یک سرمایه گذاری مقرون به صرفه است. بهره این سرمایه­گذاری حیاتی، افزایش تولید در عرصه­های مختلف­، خلق دانش فنی و رهایی از وابستگی همراه با داشتن نسلی سالم و پویا است. بنابراین تأمین انرژی مورد نیاز بسیار ضروری است.

در این راستا مؤسسه آموزش عالی مازیار از بدو تأسیس سالن تغذیه خود را با مساحت بالغ بر 200 متر مربع بصورت تفکیک شده برای دانشجویان خود راه­اندازی کرده است و در تمامی ایام بجز ایام تعطیل سرویس­دهی می­کند.

 

4- نظارت بر وضعیت مسائل بهداشتی سلف سرویس پردیس

 

سامانه اتوماسیون رزرو غذا

 

روز نوع غذا
شنبه زرشک پلو با مرغ
یکشنبه جوجه کباب
دوشنبه چلو خورشت قیمه بادمجان
سه شنبه چلو خورشت قورمه سبزی
چهار شنبه چلو کباب کوبیده
پنجشنبه چلو جوجه کباب

 

پیمانکار: بهروز یوسفی

آشپز: دیوسالار

 

توزیع ناهار: ساعت  12:00 تا ساعت 13:30

×

امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ساعت